Menu Close

Nenoriu sirgti. Ką turėčiau žinoti/ daryti?

Prevencinės programos

VšĮ “Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centras” vykdo šias prevencines programas. Išsamesnė informacija pateikiama lentelėje ir galerijoje, taip pat dėl  informacijos apie programas galite kreiptis į savo šeimos gydytoją ar registratūrą (el. paštas: info@pspc.eu; tel.nr. +370 440 73261).

 

Pristatome vaizdo klipus savižudybių prevencijos tema

Siekiant paneigti įsisenėjusius mitus apie savižudybę, VšĮ Mosėdžio pirminės sveikatos priežiūros centro pacientams pristatome vaizdo klipus, kuriuose jautriai dalijamasi tikromis gyvenimo istorijomis ir specialistų įžvalgomis. Tai Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su Higienos instituto Psichikos sveikatos centru vykdomos visuomenės švietimo kampanijos savižudybių prevencijos tema tąsa.
Turėdami klaidingus įsitikinimus apie savižudybės reiškinį, žmonės nepriima kito žmogaus problemų, blogos savijautos ar net rodomų savižudybės ženklų rimtai. Nežinojimas, kaip kalbėtis šia tema ar baimė užduoti klausimą apie suicidines mintis dažnai sustabdo imtis pagalbos veiksmų. Dėl šios priežasties mitus paneigianti informacija laikoma itin reikšminga kiekvienam visuomenės nariui.

Teritorinių ligonių kasų informaciniai filmukai

Skip to content